U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving ZGCINE NPF-01 Battery Charger Adapter
De ZGCINE NPF-01 Battery Charger Adapter is een veelzijdige oplossing voor het opladen én gebruiken van Sony NP-F batterijen in een breed scala aan videoproductie-omgevingen. Deze adapter biedt niet alleen een stabiele voedingsbron voor je apparatuur, maar kan de aangesloten batterij ook direct opladen via een USB-C PD-aansluiting.
Dubbele functionaliteit: voeding en opladen
De NPF-01 werkt zowel als voedingsadapter voor apparatuur met een Sony NP-F batterijplaat als oplader via USB-C. Sluit eenvoudig een USB-C PD adapter of powerbank aan en laad je NP-F batterij direct op, zonder aparte lader. Dit maakt de adapter ideaal voor mobiele workflows of minimalistische setups.
Compact en makkelijk inzetbaar
Dankzij het lichte en compacte ontwerp is de NPF-01 eenvoudig in je rig te integreren of los te gebruiken. Je voorziet je monitor, field recorder, LED-lamp of andere apparatuur snel van stroom via een betrouwbare aansluiting die precies aansluit op het NP-F formaat.
Ondersteunt USB-C Power Delivery
De adapter ondersteunt USB-C PD tot 30W, wat zorgt voor snel en efficiënt opladen van je batterijen. Een LED-indicator geeft de laadstatus duidelijk weer, zodat je altijd weet waar je aan toe bent tijdens het opladen of gebruik.
Ideaal voor flexibele producties
Of je nu werkt in een studio, op locatie of uit een rugzak, de ZGCINE NPF-01 biedt een praktische en ruimtebesparende oplossing voor iedereen die NP-F batterijen gebruikt en stroombeheer serieus neemt.
Kenmerken
- Adapter en oplader voor Sony NP-F batterijen
- USB-C PD input (max. 30W) voor direct opladen
- LED-indicator voor laadstatus
- Compact en lichtgewicht ontwerp
- Geschikt voor monitors, lampen en andere NP-F accessoires
Merk | ZGCINE |
---|---|
Geschikt voor merk | Sony |
Oplaadbaar | Ja |
Soort product | Accu |
Model Accu | NP-F |
Stel een vraag over ZGCINE NPF-01 Battery Charger Adapter of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.