U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving ZGCINE Charging Case For Canon LPE6/E6N/E6NH/E6p Battery
De ZGCINE Charging Case voor Canon LPE6/E6N/E6NH/E6p is een slimme en draagbare oplossing voor het opladen en veilig opbergen van je batterijen. Ideaal voor Sony-gebruikers die veel onderweg zijn en altijd voldoende stroom achter de hand willen hebben voor hun camera.
Opladen en opslaan in één
Deze compacte oplaadcase is ontworpen voor het gelijktijdig opladen van twee Canon LPE6/E6N/E6NH/E6p batterijen. Dankzij de ingebouwde 5200mAh accu kun je ook zonder directe stroombron jouw batterijen onderweg opladen dit is perfect voor reizen of lange draaidagen op locatie.
Compact, stevig en reisvriendelijk
Het robuuste ontwerp beschermt je batterijen tegen stof, vuil en stoten. De magnetische sluiting zorgt ervoor dat de batterijen goed op hun plek blijven zitten. Door het compacte formaat past de case eenvoudig in je cameratas of rugzak.
USB-C aansluiting voor snel laden
De ZGCINE Charging Case is uitgerust met een USB-C ingang voor snel en efficiënt opladen van de interne batterij. Je kunt hem opladen via een netadapter, powerbank of zelfs een autolader, wat zorgt voor maximale flexibiliteit onderweg.
Kenmerken
- Geschikt voor Canon LPE6/E6N/E6NH/E6p batterijen
- Laadt twee batterijen gelijktijdig op
- Ingebouwde 5200mAh accu voor mobiel opladen
- USB-C input voor universele laadmogelijkheden
- Magnetische sluiting en robuuste behuizing
- Compact en lichtgewicht wat ideaal is voor onderweg
Merk | ZGCINE |
---|---|
Geschikt voor merk | Canon |
Oplaadbaar | Ja |
Soort product | Lader |
Capaciteit (mAh) | 5200 |
Stel een vraag over ZGCINE Charging Case For Canon LPE6/E6N/E6NH/E6p Battery of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.