U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Yashica Easysnap Zilver
De Yashica Easysnap is een compacte digitale camera voor iedereen die snel en moeiteloos momenten wil vastleggen. Met zijn lichte behuizing, vaste lens en eenvoudige bediening is deze camera ideaal voor dagelijks gebruik, op reis of tijdens spontane uitstapjes.
Eenvoudig en klaar voor gebruik
Met de Yashica Easysnap hoef je niet na te denken over instellingen. Richt, klik en leg vast – zo simpel is het. Dankzij de vaste lens en automatische belichting maak je in een handomdraai foto's zonder technische kennis nodig te hebben. Perfect voor wie ongedwongen wil fotograferen.
Compact ontwerp, groot gemak
De Easysnap is licht en compact, waardoor je 'm gemakkelijk in je jaszak of tas stopt. Dit maakt de camera een fijne metgezel voor onderweg, zonder het gewicht en formaat van een systeem- of spiegelreflexcamera.
Een camera met karakter
De Yashica Easysnap heeft een herkenbaar, retro-geïnspireerd uiterlijk dat doet denken aan de klassieke point-and-shoot-camera's. Combineer dat met moderne eenvoud en je hebt een leuke, toegankelijke camera die geschikt is voor jong en oud.
Kenmerken
- Digitale compactcamera met vaste lens
- Lichtgewicht en gemakkelijk mee te nemen
- Automatische belichting voor moeiteloos fotograferen
- Eenvoudige bediening – richt en klik
- Retro design met moderne functionaliteit
Merk | Yashica |
---|---|
Hoogte | 60 mm |
Breedte | 95 mm |
Diepte | 24 mm |
Gewicht | 256 gram |
Type camera | Compact camera |
Bestandsformaat | JPG |
Type sensor | 1/2.0 |
Technologie | CMOS |
Resolutie (megapixels) | 48 |
Maximale fotoresolutie (pixels) | 8000 x 6000 |
Opties | Gezichtsherkenning |
Minimale ISO | 100 |
Belichtingscompensatie | -3,0 EV~+3,0 EV |
Formaat display (inch) | 2.8 |
Type display | Vast display |
Digitale zoom | 8 |
Maximaal diafragma ingezoomd (f/) | 3.0 |
Maximaal diafragma uitgezoomd (f/) | 3.0 |
Minimale scherpstelafstand (cm) | 150 |
Scherpstel opties | Automatisch |
Schroefdraad aanwezig | Nee |
Videofunctie | Ja |
Video resolutie | HD, 2.7K, 4K |
Maximale videoresolutie | 1080 x 720 pixels |
Video compressie | AVI, VGA |
Audio opties | Ingebouwde microfoon, Ingebouwde speakers |
Geheugenkaart | Micro SD Card, Micro SDHC Card, Micro SDXC Card |
Aantal geheugenslots | 1 |
Aansluitingen | USB-C |
Stel een vraag over Yashica Easysnap Zilver of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.