U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Urth 52mm Magnetic Adapter Ring
De Urth Magnetic Adapter Ring is een slimme oplossing om jouw lens snel te verbinden met Urth Magnetic Filters, ongeacht de filtermaat. Dankzij het magnetische ontwerp wissel je moeiteloos van filter, zonder gedoe met schroeven – ideaal voor fotografen die snel en efficiënt willen werken.
Compact, duurzaam én aantrekkelijk
De adapterring is vervaardigd uit lichtgewicht, maar stevig magnalium, een aluminiumlegering die zowel robuust als corrosiebestendig is. De matte, antireflecterende finish voorkomt hinderlijke reflecties – essentieel tijdens fotografie in uitdagende lichtomstandigheden.
Universeel magnetisch gemak
Deze adapterring maakt gebruik van een magnetische bevestiging, wat betekent dat je filters moeiteloos op hun plek klikken en net zo gemakkelijk weer verwijderd kunnen worden. Je kunt zelfs meerdere filters stapelen – handig voor creatieve fotografie zonder veel gewicht of complexiteit toe te voegen.
Sjiek, klassiek én veelzijdig
Beschikbaar in een breed scala aan diameters – van 37 mm tot 95 mm – past de ring op vrijwel elke lens met filterschroefdraad. Geef eenvoudig de juiste maat op en geniet van dezelfde hoogwaardige prestaties en magnetische compatibiliteit met alle Urth Magnetic Filters.
Duurzame investering
Urth levert deze adapterring met levenslange garantie – een teken dat het product is gebouwd om lang mee te gaan.
Kenmerken
- Voor alle filtermaten van 37 mm tot 95 mm
- Gemaakt van lichtgewicht en sterk magnalium
- Matte, antireflecterende afwerking
- Magnetisch systeem: snel wisselen en stapelen van filters
- Compatibel met alle Urth Magnetic Filters
Merk | Urth |
---|---|
Soort filter | Magnetisch filter |
Filtertype | Overige |
Filtermaat (mm) | 52 |
Set | Nee |
Slim filter | Nee |
Stel een vraag over Urth 52mm Magnetic Adapter Ring of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.