U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving SmallRig 5807 Cage For Canon PowerShot V1 (Black)
De SmallRig 5807 Cage voor de Canon PowerShot V1 is een compacte en stevige cage die is ontworpen om extra bescherming en uitgebreide montagemogelijkheden toe te voegen aan deze camera. De cage sluit perfect aan op de body van de PowerShot V1 en is ideaal voor vloggers en content creators die hun setup willen uitbreiden zonder in te leveren op draagbaarheid.
Speciaal ontworpen voor Canon PowerShot V1
De cage is nauwkeurig afgestemd op de Canon PowerShot V1 en behoudt volledige toegang tot alle knoppen, aansluitingen, het batterijvak en de geheugenkaartsleuf. Hierdoor blijft de camera volledig bruikbaar terwijl hij veilig in de cage is gemonteerd.
Extra bescherming voor dagelijks gebruik
De aluminium constructie beschermt de camera tegen stoten en krassen tijdens gebruik en transport. Dit is vooral prettig bij werken op locatie of wanneer de camera vaak uit de hand wordt gebruikt.
Uitgebreide montagemogelijkheden
De SmallRig 5807 is voorzien van meerdere 1/4"-20 schroefdraden en cold shoe aansluitingen. Hiermee bevestig je eenvoudig accessoires zoals een microfoon, LED-lamp, monitor of draadloze ontvanger, passend bij jouw manier van werken.
Compact en lichtgewicht ontwerp
Ondanks de stevige bouw blijft de cage compact en licht van gewicht. De Canon PowerShot V1 behoudt hierdoor zijn handzame formaat, wat belangrijk is voor vloggen, reizen en mobiel videowerk.
Stabiele en veilige montage
De camera wordt stevig vastgezet in de cage, waardoor verdraaien wordt voorkomen. Dit zorgt voor een stabiele basis bij handheld opnames en bij gebruik op statief of rig.
Ideaal voor video en content creatie
Voor makers die meer uit hun Canon PowerShot V1 willen halen en flexibel accessoires willen kunnen toevoegen, is deze cage een praktische en betrouwbare uitbreiding.
Kenmerken
- Cage speciaal ontworpen voor Canon PowerShot V1
- Volledige toegang tot knoppen, aansluitingen en batterijvak
- Meerdere 1/4"-20 schroefdraden en cold shoe mounts
- Beschermt de camera tegen stoten en krassen
- Compact en lichtgewicht aluminium ontwerp
- Stabiele montage zonder verdraaien
- Geschikt voor vloggen en video-opnames
| Merk | SmallRig |
|---|---|
| Type Rig | Cage |
| Geschikt voor merk | Canon |
| Inclusief mount opties voor | Coldshoe |
| Lengte | 55.5 mm |
| Breedte | 132.9 mm |
| Hoogte | 85.5 mm |
Stel een vraag over SmallRig 5807 Cage For Canon PowerShot V1 (Black) of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice
In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.
SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.