U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving SmallRig 5397 Mounting Clamp For External SSD
De SmallRig 5397 Mounting Clamp for External SSD is een compacte en praktische oplossing om je externe SSD stevig en veilig aan je camera rig te bevestigen. Dankzij het doordachte ontwerp en de duurzame materialen is deze clamp ideaal voor filmmakers en fotografen die met externe opslag werken bij het opnemen van hoge-resolutie video’s.
Veilige bevestiging
De clamp houdt je externe SSD stevig vast tijdens het filmen, zodat beweging of trillingen tot een minimum worden beperkt. Siliconen pads aan de binnenzijde beschermen je SSD tegen krassen en zorgen voor extra grip, zelfs bij intensief gebruik.
Brede compatibiliteit
Deze SSD-mount is geschikt voor verschillende populaire modellen, waaronder de Samsung T5, T7 en T9, evenals de SanDisk Extreme Portable SSD’s. Door het verstelbare ontwerp pas je de klem eenvoudig aan op de afmetingen van jouw SSD.
Flexibele montagemogelijkheden
De clamp is voorzien van meerdere 1/4"-20 schroefgaten en een cold shoe-adapter, waardoor je hem gemakkelijk bevestigt op camera cages, top handles of andere rig-onderdelen. Zo integreer je de SSD naadloos in je setup zonder extra bulk.
Duurzaam en lichtgewicht
Gemaakt van een sterke aluminiumlegering combineert de 5397 stevigheid met een laag gewicht. Hierdoor blijft je rig overzichtelijk en gemakkelijk hanteerbaar, zowel in de studio als op locatie.
Kenmerken
- Compatibel met o.a. Samsung T5/T7/T9 en SanDisk Extreme SSD’s
- Verstelbaar ontwerp voor verschillende SSD-formaten
- Siliconen pads beschermen en zorgen voor extra grip
- Meerdere 1/4"-20 bevestigingspunten voor flexibele montage
- Gemaakt van lichtgewicht aluminiumlegering
- Compact en stevig ontwerp, ideaal voor mobiele en studio-opstellingen
Merk | SmallRig |
---|---|
Soort | Mount |
Type mount | Overige mounts |
Lengte | 66 mm |
Breedte | 59 mm |
Hoogte | 29.4 mm |
Gewicht | 50 gram |
Stel een vraag over SmallRig 5397 Mounting Clamp For External SSD of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.