U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving SmallRig 3272B SSD Clamp For Cage BMD Cinema Camera 6K
De SmallRig 3272B SSD Clamp is ontworpen om externe SSD’s veilig te monteren op een cage voor de Blackmagic Cinema Camera 6K. Deze klem biedt een stabiele en nette oplossing voor het bevestigen van draagbare opslag, zodat je betrouwbaar kunt opnemen zonder losse kabels of bewegende accessoires.
Veilige montage van externe SSD’s
De clamp is geschikt voor populaire draagbare SSD’s zoals de Samsung T5 en T7. Dankzij het verstelbare ontwerp wordt de SSD stevig vastgeklemd, waardoor beweging tijdens het filmen wordt voorkomen en de kans op verbindingsproblemen afneemt.
Speciaal afgestemd op BMD Cinema Camera 6K cages
De SmallRig 3272B is ontwikkeld voor gebruik in combinatie met cages voor de Blackmagic Cinema Camera 6K. De klem sluit naadloos aan op compatibele SmallRig cages en integreert netjes in je bestaande rig.
Bescherming voor SSD en kabel
De binnenzijde van de clamp is voorzien van beschermende contactpunten die krassen op de SSD helpen voorkomen. Daarnaast zorgt de stabiele positionering voor minder belasting op de USB-C kabel tijdens opname.
Compact en robuust ontwerp
De clamp is vervaardigd uit stevig aluminium en blijft compact, zodat je rig overzichtelijk en goed hanteerbaar blijft. Dit maakt hem geschikt voor zowel handheld gebruik als grotere cine-opstellingen.
Eenvoudige installatie
De montage is eenvoudig en snel uit te voeren, waardoor je de SSD clamp probleemloos toevoegt of verwijdert wanneer je je setup aanpast.
Kenmerken
- SSD clamp voor Blackmagic Cinema Camera 6K cages
- Geschikt voor Samsung T5 en T7 SSD’s
- Verstelbare klem voor stevige bevestiging
- Beschermt SSD tegen krassen en beweging
- Vermindert belasting op USB-C kabel
- Gemaakt van stevig aluminium
- Compact en netjes geïntegreerd in de rig
| Merk | SmallRig |
|---|---|
| Type Rig | Accessoire |
Stel een vraag over SmallRig 3272B SSD Clamp For Cage BMD Cinema Camera 6K of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice
In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.
SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.