U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Leofoto Arca / Manfrotto Clamp DC-50+BPL-50N
De Leofoto DC-50 + BPL-50 Arca/Manfrotto Clamp is een veelzijdige en betrouwbare snelkoppelingsoplossing voor fotografen die compatibiliteit tussen Arca-Swiss en Manfrotto systemen wensen. Deze set combineert de Leofoto DC-50 snelkoppeling met de BPL-50 snelkoppelingsplaat, waardoor je moeiteloos kunt schakelen tussen verschillende statiefkoppen en accessoires.
Compatibiliteit en flexibiliteit
De DC-50 snelkoppeling is ontworpen om zowel met Arca-Swiss als Manfrotto 200PL systemen te werken. Hierdoor kun je diverse camera's en accessoires eenvoudig en veilig bevestigen, ongeacht het gebruikte systeem. De meegeleverde BPL-50 snelkoppelingsplaat zorgt voor een stevige verbinding en is compatibel met beide systemen.
Duurzaam en betrouwbaar ontwerp
Gemaakt van hoogwaardig aluminium, biedt de DC-50 + BPL-50 set een robuuste en duurzame constructie die bestand is tegen intensief gebruik. De precisie-afwerking garandeert een naadloze werking en een lange levensduur, waardoor je op deze koppelingsset kunt vertrouwen tijdens al je fotografische avonturen.
Eenvoudige bediening
De ergonomisch ontworpen klem van de DC-50 maakt het mogelijk om snel en eenvoudig je camera te bevestigen of los te koppelen. Dit bespaart tijd en zorgt ervoor dat je geen enkel belangrijk moment mist tijdens het fotograferen.
Kenmerken
- Compatibel met Arca-Swiss en Manfrotto 200PL systemen
- Gemaakt van hoogwaardig aluminium
- Robuuste en duurzame constructie
- Eenvoudige en snelle bediening
- Ideaal voor fotografen die met meerdere statiefsystemen werken
Merk | Leofoto |
---|---|
Soort statief product | Statiefaccessoire |
Type statiefaccessoire/onderdeel | Snelkoppel adapter |
Statiefaansluiting | 1/4" |
Type Snelkoppeling | Arca Swiss |
Model snelkoppelingsplaat | BPL-50 |
Lengte | 50 mm |
Breedte | 39 mm |
Hoogte | 11 mm |
Stel een vraag over Leofoto Arca / Manfrotto Clamp DC-50+BPL-50N of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.