U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Godox Flexible LED Light FL150S Two-Light Kit
De Godox Flexible LED Light FL150S Two-Light Kit is een veelzijdige lichtoplossing voor fotografen en videomakers die flexibiliteit en kracht willen combineren. Met twee afzonderlijke FL150S panelen biedt deze kit betrouwbare verlichting die eenvoudig aan te passen is aan verschillende opnamesituaties, of je nu in een studio werkt of op locatie schiet.
Flexibele lichtpanelen voor creatieve vrijheid
De FL150S-panelen zijn flexibel en buigzaam, waardoor je ze eenvoudig kunt vormen naar jouw opnamesetting. Ze passen in krappe ruimtes of kunnen juist een bredere lichtval creëren, afhankelijk van hoe je ze plaatst. Dankzij de dunne vormgeving zijn ze makkelijk mee te nemen en snel op te zetten, wat ze ideaal maakt voor mobiele producties.
Precieze controle over kleur en helderheid
Met een kleurtemperatuurbereik van 3300K tot 5600K kun je moeiteloos schakelen tussen warm en koel licht. De lichtintensiteit is traploos instelbaar van 10% tot 100%, zodat je altijd de juiste sfeer kunt creëren. De CRI-waarde van 96+ garandeert een natuurgetrouwe kleurweergave, belangrijk voor portretten, productfoto’s of videowerk.
Handige bediening en draadloze opties
De kit wordt geleverd met een controllerbox per paneel, voorzien van een overzichtelijk LCD-scherm. Je kunt de instellingen direct aanpassen of via de Godox afstandsbediening en optioneel zelfs via DMX voor geavanceerde belichtingscontrole op set. Dit maakt het werken met meerdere lampen efficiënter en overzichtelijker.
Alles wat je nodig hebt in één tas
Deze uitgebreide set bevat twee FL150S LED-panelen, elk met een bijpassende X-mount framebeugel om het paneel op te spannen. Daarnaast krijg je twee softboxen met grids voor zacht en gericht licht, twee controllerboxen, voedingsadapters, bevestigingsklemmen en twee stevige lichtstatieven. Alles wordt overzichtelijk en veilig opgeborgen in een robuuste draagtas – klaar om mee te nemen naar elke klus.
Kenmerken
- Twee flexibele LED-panelen van elk 150W
- Kleurtemperatuur instelbaar van 3300K tot 5600K
- CRI van 96+ voor accurate kleurweergave
- Dimbaar van 10% tot 100%
- Bediening via controller, afstandsbediening of DMX
- Inclusief softboxen, grids, lichtstatieven en draagtas
- Met X-mount frames, controllerboxen en stroomadapters
Merk | Godox |
---|---|
Type licht categorie | Continu licht (studio) |
Meegeleverde licht producten | Set |
Lichtbron | LED |
Soort lamp | Lamp |
CRI | 96 |
Vermogen (Watt) | 150 |
Kleurtemperatuur min (K) | 3300 |
Kleurtemperatuur max (K) | 5600 |
Dimming range min (%) | 0 |
Dimming range max (%) | 100 |
Stroomvoorziening | Netstroom |
Accessoires | Grid, Hoes, Softbox |
Stel een vraag over Godox Flexible LED Light FL150S Two-Light Kit of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.