U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Fujifilm Experience center
Cameraland is een officieel Fujifilm Experience Center. Wij hebben alle Fujifilm apparatuur en je kunt bij onze Fujifilm experts terecht voor professionele hulp en ondersteuning.
Omschrijving Fujifilm AC Adaptor (X-T4)
De Fujifilm AC Adaptor (X-T4) is een praktische voedingsadapter waarmee je je camera direct van stroom voorziet via het stopcontact. Ideaal voor situaties waarin je langere tijd wilt fotograferen of filmen zonder afhankelijk te zijn van accu’s.
Continu stroom voor langdurig gebruik
Met deze AC-adapter werk je zonder onderbrekingen door lege accu’s. Dit maakt hem geschikt voor lange fotosessies, video-opnames, livestreams of timelapse projecten.
Speciaal voor Fujifilm X-T4
De adapter is afgestemd op de Fujifilm X-T4 en zorgt voor een stabiele en veilige stroomvoorziening. Hierdoor gebruik je je camera met vertrouwen, ook bij langdurig gebruik.
Ideaal voor studio en video
In studio-omgevingen of bij vaste opstellingen biedt deze adapter een betrouwbare oplossing. Je hoeft geen accu’s te wisselen en kunt je volledig richten op je opname.
Eenvoudig in gebruik
De adapter sluit je direct aan op je camera en een stopcontact. Hierdoor ben je snel klaar om te werken zonder ingewikkelde installatie.
Praktisch voor vaste opstellingen
Of je nu werkt met productfotografie, video of contentcreatie, deze adapter zorgt voor een constante stroomvoorziening en een efficiënte workflow.
Kenmerken
- AC-adapter voor Fujifilm X-T4
- Voor continue stroomvoorziening via netstroom
- Ideaal voor lange foto- en videosessies
- Geschikt voor studio en vaste opstellingen
- Stabiele en betrouwbare voeding
- Eenvoudig aan te sluiten
| Merk | Fujifilm |
|---|---|
| Type kabelproduct | Kabel |
| Lengte | 1 meter |
Stel een vraag over Fujifilm AC Adaptor (X-T4) of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice
In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.
SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.