U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Falcon Eyes Honingraat HC-55 voor de SR-56T
Falcon Eyes Honingraat HC-55 voor de SR-56T
De HC-55 is een honingraat voor de SR-56T Beaty Dish reflector van Falcon Eyes. Dit lichtvormende accessoire zorgt er voor dat het licht gebundeld wordt en alleen rechtuit kan. Hierdoor is het gemakkelijker een onderwerp te belichten.
De Falcon Eyes SR-56T is een zogenaamde beauty dish met een diameter van 56 centimeter. Zo'n beauty dish is perfect voor het uitlichten van modellen waarbij gezichten en huidskleur uitstekend tot hun recht komen. De Honingraat HC-55 is een schijf met gaatjes met een doorsnee van 5,2 mm waardoor het licht gebundeld wordt.
| Merk | Falcon Eyes |
|---|---|
| Hoogte | 55 cm |
| Breedte | 55 cm |
Stel een vraag over Falcon Eyes Honingraat HC-55 voor de SR-56T of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice
In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.
SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.