U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving DJI RS 5 Lower Quick-Release Plate
De DJI RS 5 Lower Quick-Release Plate is een praktische en stevige basisplaat voor DJI RS 5 gimbals, ontworpen om het monteren en wisselen van camera-opstellingen sneller en efficiënter te maken. Deze onderplaat vormt een stabiele verbinding tussen gimbal en camera en is ideaal voor filmmakers die vaak van setup wisselen.
Snel en efficiënt wisselen van camera
Dankzij het quick-release ontwerp kun je de camera eenvoudig en snel plaatsen of verwijderen van de gimbal. Dit bespaart tijd tijdens opbouw en afbraak en maakt het makkelijker om te schakelen tussen handheld, statief en gimbalgebruik.
Speciaal ontworpen voor DJI RS 5
De Lower Quick-Release Plate is nauwkeurig afgestemd op de DJI RS 5 en sluit perfect aan op het gimbalsysteem. De pasvorm zorgt voor een stabiele montage zonder speling, wat bijdraagt aan consistente en vloeiende camerabewegingen.
Stabiele en betrouwbare basis
De plaat biedt een solide fundament voor je camera-opstelling. Dit is vooral belangrijk bij het werken met zwaardere camera’s of accessoires, waarbij balans en stabiliteit essentieel zijn voor goede prestaties van de gimbal.
Duurzaam en lichtgewicht ontwerp
De DJI RS 5 Lower Quick-Release Plate is gemaakt van hoogwaardige materialen en combineert stevigheid met een relatief laag gewicht. Hierdoor blijft de gimbal goed hanteerbaar zonder in te leveren op betrouwbaarheid.
Onmisbaar voor een efficiënte workflow
Voor filmmakers die regelmatig op locatie werken en hun setup snel willen aanpassen, is deze lower quick-release plate een praktische aanvulling op de DJI RS 5 uitrusting.
Kenmerken
- Lower quick-release plate voor DJI RS 5 gimbals
- Snel wisselen van camera-opstellingen
- Nauwsluitende en stabiele pasvorm
- Verbetert efficiëntie bij op- en afbouw
- Geschikt voor verschillende camera- en rigconfiguraties
- Gemaakt van duurzaam en lichtgewicht materiaal
| Merk | DJI |
|---|---|
| Type Rig | Accessoire |
| Hoogte | 19 mm |
| Lengte | 119 mm |
| Breedte | 49.5 mm |
Stel een vraag over DJI RS 5 Lower Quick-Release Plate of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice
In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.
SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.