Artisan & Artist ACAM-CP210 Leather/Fabrick Black
Levertijd 5 dagen (alleen online verkrijgbaar)
Of 59,67 in 3 termijnen, 0% rente?
* Afhankelijk van de gekozen bezorgoptie
Kies je voordeelbundel
Omschrijving Artisan & Artist ACAM-CP210 Leather/Fabrick Black
Combinatie van leer en canvas
Compact maar beschermend
Snel toegang dankzij magneetsluiting
Stijlvolle en praktische vormgeving
Kenmerken
  • Geschikt voor compacte systeem- of meetzoekercamera’s
  • Gemaakt van premium leer en duurzaam nylon canvas
  • Zachte binnenvoering voor bescherming tegen krassen
  • Magnetische sluiting voor snelle en stille toegang
  • Stijlvol, minimalistisch ontwerp
Specificaties
Merk Artisan & Artist
Type tas Pouch
Weersbestendig Stof- en Spatwaterdicht
Lengte 95 mm
Breedte 150 mm
Hoogte 210 mm