Tweedehands Sony DSC-RX100 II CM6473
Occasion prijs
399,00
Occasion prijs
399,00
Niet meer leverbaar
Of 133,00 in 3 termijnen, 0% rente?
Of 8,88 per maand? Let op, Geld lenen kost geld.
Let op: Dit artikel valt onder de marge regeling. BTW verrekening is dus niet van toepassing
Lars's oordeel over deze tweedehands
Conditie: Goed
In de doos:
Camera, accu, usb-kabel, polsbandje.
  • Grootste voorraad tweedehands
  • 1 jaar garantie op het hele tweedehands assortiment
  • Alle foto’s zijn van het aangeboden product
  • Ruil jouw gebruikte apparatuur in voor de beste deal
  • Alle occasions zijn uitvoerig getest door onze specialisten
Kies je voordeelbundel
Omschrijving Tweedehands Sony DSC-RX100 II CM6473
In de doos:
Thomas' oordeel over deze occasion:
3 sterren waardering!
Hoe wordt dit bepaald en wat houdt dit in?
3 Ster waardering
Waarom tweedehands?
Vol jaar garantie!
Wij kijken alles na!
Verkoop ons jouw camera
De Sony Cybershot DSC-RX100 II - professionele beeldkwaliteit in compact camera formaat
  • Grote 1.0" 20.1 megapixel sensor
  • Hoogwaardig Zeiss objectief
  • 28-100mm bereik voor groothoek en medium tele opnamen
  • Perfecte automatische stand en handmatige bediening
  • Groot kantelbaar 3.0" display
  • fotograferen in RAW en JPEG
  • Snelle autofocus met 25 scherpstelpunten
  • fotografeer snelle actie met 10 beelden per seconde
  • Filmen in Full HD
Capture One GRATIS voor Sony gebruikers
Moeiteloos scherpe opnamen
Waardeer de kleinste details
Helderdere lens voor scherpere beelden
De F1.8 Carl Zeiss Vario-Sonnar-lens met T-coating heeft een groot diafragma dat meer licht binnenlaat. Dit is tevens het geheim achter eindeloos veel creatieve effecten, waarbij je onderwerp bijvoorbeeld scherp aftekent tegen een vloeiend vervaagde achtergrond. Kom dichterbij je onderwerp met een brandpuntsafstand van 28 tot 100 mm en 3,6x zoom; je kunt al scherpstellen vanaf 5cm. Isoleer onderwerpen van de achtergrond en profiteer van mooie wazige achtergronden zonder storende invloeden.
Verken elke hoek
Geniet van draadloze vrijheid
Bedieningsgemak
Meer mogelijkheden met optionele accessoires
Voorbeeldfoto's
Meer informatie over de Sony RX100 serie
Ga naar
ons blog en lees meer over de
Specificaties
    Sensor
  • 20.1 megapixel
  • Formaat: 1.0"
  • Type: back-illuminated Exmor R CMOS
  • Maximale resolutie: 5472 x 3648 pixels
  • Belichting
  • Automatisch en handmatig
  • ISO instelling: Auto ISO, 100 - 12800
  • Belichtingsmeting Multipatroon, Centrum gewogen, Spotmeting
  • Belichtingscompensatie +/- 3 EV in 1/3 stappen
  • Kortste sluitertijd 1/2000s
  • Langste sluitertijd 30s
  • Zelfontspanner 2 of 10s
  • Objectief
  • Optische zoom 3.6x
  • Digitale zoom: 14x
  • Brandpuntsafstand: 28-100mm
  • Maximaal diafragma groothoek: F1.8
  • Maximaal diafragma tele: F4.9
  • Kortste scherpstelafstand: 5cm
  • video
  • Maximale videoresolutie: Full HD 1920 x 1080 pixels
  • Framerate: 60fps
  • Compressiemethode AVCHD
  • Videoformaten AVCHD, MPEG-4
  • Geluid: interne stereo microfoon, geen externe aansluiting
  • Algemeen
  • Opslag in JPEG of RAW
  • Opslagmedia: diverse typen SD of memorystick geheugenkaartjes
  • Type accu: NP-BX1
  • Breedte 101.6mm
  • Diepte 38.3mm
  • Hoogte 58.1mm
  • Gewicht 281gr
Specificaties
Merk Sony
Tweedehands beoordeling 3
Hoogte 58 mm
Breedte 102 mm
Diepte 38 mm
Gewicht 281 gram
Processor BIONZ X
Type camera Compact camera
Bestandsformaat JPG, JPG + RAW, RAW
Beschikbare beeldverhoudingen 1:1, 3:2, 4:3, 16:9
Type sensor 1 Inch
Cropfactor (x) 2.7
Technologie CMOS
Resolutie (megapixels) 20.2
Formaat sensor (mm) 13,2 x 8,8
Maximale fotoresolutie (pixels) 5472 x 3648
Opties Beeldstabilisatie, Handmatige belichting, Zelfontspanner
Autofocuspunten 25
Maximale ISO 12800
Minimale ISO 100
Beelden per seconde 10
Langste sluitertijd (sec) 30
Kortste sluitertijd 1/2000 sec
Belichtingscompensatie van -3 tot +3 (in 1/3 EV stappen)
Formaat display (inch) 3
Aantal pixels display 1228800
Type display Kantelbaar display, Selfie stand, Viewfinder aanwezig
Type viewfinder Electronisch
Flitsopties Interne flitser
Type accessoireschoen Hotshoe
Maximale brandpuntsafstand (mm) 37.1
Minimale brandpuntsafstand (mm) 10.4
Maximale brandpuntsafstand in 35mm (mm) 100
Minimale brandpuntsafstand in 35mm (mm) 28