Tweedehands Godox Witstro AD600PRO Bowens Kit CM6653
Occasion prijs
399,00
Occasion prijs
399,00
Niet meer leverbaar
Of 133,00 in 3 termijnen, 0% rente?
Of 8,88 per maand? Let op, Geld lenen kost geld.
Let op: Dit artikel valt onder de marge regeling. BTW verrekening is dus niet van toepassing
Eric's oordeel over deze tweedehands
Conditie: Zeer goed
De flitskop werkt naar behoren en wordt geleverd in handige opbergtas.
  • Grootste voorraad tweedehands
  • 1 jaar garantie op het hele tweedehands assortiment
  • Alle foto’s zijn van het aangeboden product
  • Ruil jouw gebruikte apparatuur in voor de beste deal
  • Alle occasions zijn uitvoerig getest door onze specialisten
Kies je voordeelbundel
Omschrijving Tweedehands Godox Witstro AD600PRO Bowens Kit CM6653
Thomas' oordeel over deze occasion:
4 sterren waardering!
Hoe wordt dit bepaald en wat houdt dit in?
4 Ster waardering
Waarom tweedehands?
Vol jaar garantie!
Wij kijken alles na!
Verkoop ons jouw camera
Deze complete set bestaat uit een Godox Witstro AD600PRO Bowens, Godox Accu voor AD600PRO Serie (28.8V, 2600mAh), Godox 600ws Externe Flitskop AD600PRO Bowens Mount en een Caruba BigBag
De Godox Witstro AD600 Pro is een portable flitskop met ingebouwde 2.4GHz Wireless X systeem. Deze veelzijdige flitskop is compatibel met de meeste TTL-flitssystemen, inclusief Canon E-TTL II, Nikon i-TTL, Sony, Panasonic, Olympus en Fuji. De flitser heeft een flitsvermogen van 600W/s met een in 9 stappen regelbare helderheid, van 1/256 tot 1/1. Dankzij de krachtige 28.8V lithium-ion accu met capaciteit van 2600mAh kun je tot 360 keer op vol vermogen flitsen. Ideaal voor buitenfotografie en shoots op locatie. Daarnaast is de flitser op netstroom te gebruiken mocht je een keer in de studio of binnenshuis aan de slag willen.
High Speed Sync met de Godox AD600 Pro
Stabiele kleurtemperatuur
2.4GHz Wireless X systeem
Het 2.4GHz Wireless X systeem heeft een bereik van circa 100 meter en beschikt over vijf slave groepen en 32 kanalen. Daarnaast is de flitser te gebruiken als optische slave in de S1 en S2 modus.
Snel en betrouwbaar
Instellamp
De instellamp van 38 Watt maakt het eenvoudig om de compositie te bepalen.
Bowens mount
Kenmerken
  • Ingebouwd 2.4GHz Wireless X systeem