U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Profoto Glass Cover Plus 100mm Clear 300K
De Profoto Glass Cover Plus 100mm Clear 300K is een transparante, extra dikke glazen kap die je flitsbuis beschermt en tegelijkertijd een subtiele warmtetint van 300K toevoegt aan je belichting. Deze kap is ontworpen voor fotografen die een directe en krachtige lichtoutput wensen met een vleugje warmte, ideaal voor toepassingen zoals portret- en productfotografie.
Helder en krachtig licht met een warme toets
De transparante afwerking van deze glazen kap zorgt voor een directe en krachtige lichtoutput, wat resulteert in een hogere contrastwerking en scherpere schaduwen. De UV-coating met een warmtetint van 300K voegt een subtiele warmte toe aan je flitslicht, wat vooral nuttig is bij portretfotografie om huidtinten natuurlijker en aantrekkelijker te laten lijken.
Robuuste bescherming voor intensief gebruik
Met een lengte van 100 mm en een extra dikke glazen constructie biedt deze kap uitstekende bescherming voor je flitsbuis en instellicht tegen fysieke schade en UV-straling. De robuuste bouwkwaliteit maakt het een betrouwbare keuze voor zowel studio- als locatiefotografie.
Compatibiliteit met krachtige flitskoppen
Deze glazen kap is geschikt voor flitskoppen met instellichten tot 500W en is compatibel met verschillende Profoto flitskoppen, waaronder de ProHead, ProTwin, Acute/D4 Head en Acute/D4 Twin. De extra lengte zorgt ervoor dat de kap goed past op flitskoppen met grotere instellichten.
Kenmerken
- Transparante glazen kap voor directe en krachtige lichtoutput
- UV-coating met een warmtetint van 300K
- Extra dikke constructie voor duurzaamheid en bescherming
- Geschikt voor flitskoppen met instellichten tot 500W
- Compatibel met Profoto ProHead, ProTwin, Acute/D4 Head en Acute/D4 Twin
Merk | Profoto |
---|---|
Geschikt voor merk | Profoto |
Stel een vraag over Profoto Glass Cover Plus 100mm Clear 300K of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
• SprayPay biedt de mogelijk aan om jouw aankoop in 12,18,24,36, 48 of in 60 maanden te betalen. Dit is mogelijk vanaf een aankoopbedrag van €250 tot €10.000,-
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.