U heeft geen producten in uw winkelwagen.

Bij Cameraland profiteer je van 5 jaar garantie op dit artikel. Op alle nieuwe producten krijg je standaard minimaal twee jaar wettelijke garantie, met deze actie krijg je 3 jaar extra garantie!
Ben je benieuwd welke producten bij ons 5 jaar garantie krijgen, kijk dan hier
Omschrijving Panasonic Lumix DC-FZ1000 II
Panasonic FZ1000 Mark II - Grote sensor, 16x zoom
De Panasonic Lumix FZ1000 Mark II combineert een fantastische beeldkwaliteit met een snelle werking en veelzijdige mogelijkheden. Door toepassing van een relatief grote 1 inch sensor, een hoogwaardige Leica lens met een zestienvoudig zoombereik en een 4K filmmodus maak je foto- en filmbeelden met een geweldige kwaliteit.
1 inch sensor
De FZ1000 MkII is uitgerust met een grote 1 inch BSI-CMOS beeldsensor met 20 miljoen pixels. Het 1 inch sensorformaat is perfect voor een high-end compactcamera; klein genoeg om de camera draagbaar te houden en groot genoeg voor een prima detailscherpte. De beeldkwaliteit van de Mark II is veel beter dan die van fotograferende smartphones en compactcamera's met een kleinere sensor,goed genoeg voor prachtige vergrotingen aan de wand. Met de draadloze functies kun je de mooiste beelden via een smartphone meteen op social media, zoals Facebook en Instagram plaatsen
Leica lens
Het tweede opvallende pluspunt van de camera is de lens; de Leica DC Vario Elmarit 9.1-146/2.8-4.0 ASPH. (zoals zijn volledige naam luidt) koppelt een hoge lichtsterkte aan een zestienvoudig zoombereik van (omgerekend) 25 mm groothoek tot 400 mm tele en een geweldige beeldscherpte. Het zoombereik is zo veelzijdig dat je zo ongeveer elk onderwerp aankunt; van interieurs tot (stads)landschappen, vogels en wildlife. De grote lensopening biedt de mogelijkheid om een kleine scherptediepte te gebruiken, zodat je prachtige portretten - waarbij het onderwerp scherp afsteekt tegen een onscherpe achtergrond - kunt maken
De lens wordt ondersteund door een zeer effectieve, optische 5-assige Hybride OIS beeldstabilisatie waardoor je bij voldoende omgevinglicht zelfs in de uiterste telestand zonder statief kunt werken. In bepaalde omstandigheden, zoals bij avond- en nachtfotografie, en langdurige opnamesessies bij wildlifefotografie, is overigens nog steeds een statief of monopod aan te bevelen.
Ultrasnel en ergonomisch
De FZ1000 MkII is ultrasnel bij inschakelen en scherpstellen (0,09s!) en er is ook een hoge seriesnelheid van 12 beelden per seconde plus een maximale sluitertijd van niet minder dan 1/16.000s bij gebruik van de elektronische sluiter. De camera heeft een ergonomisch ontwerp met een grote handgreep, een elektronische zoeker en een touchscreen. De zoeker heeft een groot en scherp zoekerbeeld en hij is geschikt voor brildragers. Het scherm is uitklap- en draaibaar zodat je vanuit elke hoek kunt schieten en ook gemakkelijk selfies of vlogs kunt maken.
Merk | Panasonic |
---|---|
Breedte | 136 mm |
Hoogte | 97 mm |
Diepte | 131mm |
Gewicht | 758 gram |
Handmatig in te stellen | Belichting, Focus, ISO, Witbalans |
Processor | cmos |
Type camera | Bridge camera |
Bestandsformaat | JPG, JPG + RAW, RAW |
Beschikbare beeldverhoudingen | 3:2, 4:3, 16:9 |
Geschikt voor vloggen | Ja |
Weersbestendig | Stof- en Spatwaterdicht |
Type sensor | 1 Inch |
Technologie | CMOS |
Resolutie (megapixels) | 20.1 |
Maximale fotoresolutie (pixels) | 4864 x 3648 |
Opties | Beeldstabilisatie, Gezichtsherkenning, Handmatige belichting, Zelfontspanner |
Minimale ISO | 100 |
Maximale ISO | 12800 |
Beelden per seconde | 12 |
Kortste sluitertijd | 1/16000 sec |
Langste sluitertijd (sec) | 120 |
Belichtingscompensatie | van -5 tot +5 (in 1/3 EV stappen) |
Formaat display (inch) | 3 |
Aantal pixels display | 1240000 |
Type display | Draaibaar display, Kantelbaar display, Selfie stand, Touchscreen |
Type viewfinder | Electronisch |
Vergroting viewfinder (x) | 0.74 |
Flitsopties | Accessoireschoen |
Type accessoireschoen | Hotshoe |
Maximale brandpuntsafstand (mm) | 400 |
Maximale brandpuntsafstand in 35mm (mm) | 400 |
Optische zoom | 16 |
Maximaal diafragma ingezoomd (f/) | 4.0 |
Maximaal diafragma uitgezoomd (f/) | 2.8 |
Minimale scherpstelafstand (cm) | 30 |
Scherpstel opties | Automatisch, Handmatig |
Filtermaat (mm) | 62 |
Videofunctie | Ja |
Video resolutie | Full HD, 4K |
Video compressie | H.264, MPEG-4 |
Type interne microfoon | Mono, Stereo |
Audio opties | Ingebouwde microfoon, Ingebouwde speakers |
Geheugenkaart | SDHC Card, SDXC Card |
Aantal geheugenslots | 1 |
Type verbinding | Bluetooth, Wifi |
Aansluitingen | 2.5mm remote, 3.5mm Microfoon, Micro HDMI, Micro USB |
Model Accu | DMW-BLC12E |
Stel een vraag over Panasonic Lumix DC-FZ1000 II of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
Met SprayPay – Gespreid betalen kan je jouw bestelling in 12, 18, 24 of 36 maandelijkse termijnen betalen. Wil jij eerder of extra aflossen? Dit kan altijd boetevrij. Eigenlijk bepaal jij dus de looptijd. Gespreid betalen is mogelijk vanaf €250,- tot €5000,-.
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.