U heeft geen producten in uw winkelwagen.

Bij Cameraland profiteer je van 5 jaar garantie op dit artikel. Op alle nieuwe producten krijg je standaard minimaal twee jaar wettelijke garantie, met deze actie krijg je 3 jaar extra garantie!
Ben je benieuwd welke producten bij ons 5 jaar garantie krijgen, kijk dan hier
Omschrijving Hasselblad HC 50mm f/3.5 II (nieuw)
Hasselblad HC 50/3.5 II
De HC 50/3.5 II is een veelzijdige lens met een bescheiden groothoek effect voor alle Hasselblad H-camera's. Het objectief beschikt over een beeldhoek van 63 graden en een geavanceerd optisch ontwerp met rear focus. De beeldkwaliteit is van een zeer hoog niveau met een hoge scherpte plus een minimale vertekening en een egale belichting tot in de uiterste hoeken.
De HC 50/3.5 II heeft een beeldhoek van 63 graden diagonaal, vergelijkbaar met 37mm bij full frame waardoor dit veelzijdige objectief onder meer geschikt is voor straatfotografie, groepsfoto's en bedrijfs- en huwelijksreportages. De lens is ook heel geschikt voor het fotograferen van natuur. Het objectief beschikt net zoals de andere Hasselblad objectieven over een scherptediepte aanduiding en een venster voor de afstandsinstelling.
Kwaliteit
Met de HC 50/3.5 II biedt Hasselblad een allround lens met de extreem hoge kwaliteit waar dit roemruchte merk al vele tientallen jaren om bekend staat. Het geavanceerde optische ontwerp bestaat uit 11 lenselementen in 7 groepen. Deze lenselementen van hoogwaardig glas zorgen voor een natuurgetrouwe kleurweergave en een ongeëvenaard contrast. De speciale multicoating elimineert ongewenst strooilicht en nevenbeelden. De minimale instelafstand is 60 centimeter en je kunt op elk moment handmatig – zonder eerst naar handmatige scherpstelling over te moeten schakelen – ingrijpen op de autofocus.
Een miljoen clicks
De Hasselblad HC en HCD objectieven beschikken over een extreem duurzame elektronische sluiter met een snelste sluitertijd van 1/2000s. Hasselblad geeft een garantie van maar liefst 1.000.000 clicks (of twee jaar) op de HC en HCD objectieven. Een ander kenmerk van deze objectieven is de hoge mate van degelijkheid, de fabrikant kiest er voor om als het maar even mogelijk is metaal in plaats van kunststof te gebruiken. Door de optische constructie en de vorm van de diafragmalamellen bieden de objectieven een mooie bokeh. Tot slot het feit dat je bij alle sluitertijden kunt flitsen, een groot voordeel bij portretfotografie bij zonnig weer.
Specificaties Hasselblad HC 50/3.5 II
Brandpuntsafstand: 50mm
Full frame equivalent: 37mm
Beeldhoek: 63° diagonaal
Bouw: 11 elementen in 7 groepen
Diafragma: F3,5-32
Scherpstelling: interne scherpstelling met handmatige aanpassing
Kleinste instelafstand: 0,60m
Gewicht: 975g
Afmetingen: 116 x 85mm
Filtermaat: 77mm
Levering: zonnekap, lensdoppen, etui
Merk | Hasselblad |
---|---|
Lensmount | Hasselblad Middenformaat (H) |
Schroefdraad aanwezig | Ja |
Filtermaat (mm) | 77 |
Diameter/doorsnede | 100 mm |
Lengte | 124 mm |
Gewicht | 975 gram |
Type lens | Standaard |
Zoom/Prime | Prime |
Minimale brandpuntsafstand (mm) | 50 |
Maximale brandpuntsafstand (mm) | 50 |
Lenselementen | 11 |
Lensgroepen | 7 |
Maximaal diafragma uitgezoomd (f/) | 3.5 |
Maximaal diafragma ingezoomd (f/) | 3.5 |
Minimaal diafragma (f/) | 32 |
Diafragmaring aanwezig | Nee |
Vergrotingsfactor (x) | 0.11 |
Scherpstel opties | Automatisch, Full time manual, Handmatig |
Minimale scherpstelafstand (cm) | 60 |
Geschikt voor type sensor | Middenformaat |
Lensopties | Zonnekap inbegrepen |
Stel een vraag over Hasselblad HC 50mm f/3.5 II (nieuw) of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
Met SprayPay – Gespreid betalen kan je jouw bestelling in 12, 18, 24 of 36 maandelijkse termijnen betalen. Wil jij eerder of extra aflossen? Dit kan altijd boetevrij. Eigenlijk bepaal jij dus de looptijd. Gespreid betalen is mogelijk vanaf €250,- tot €5000,-.
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.