U heeft geen producten in uw winkelwagen.

Bij Cameraland profiteer je van 5 jaar garantie op dit artikel. Op alle nieuwe producten krijg je standaard minimaal twee jaar wettelijke garantie, met deze actie krijg je 3 jaar extra garantie!
Ben je benieuwd welke producten bij ons 5 jaar garantie krijgen, kijk dan hier
Omschrijving Canon EF 24mm f/2.8 IS USM
Canon EF 24mm f/2.8 IS USM
Draagbaar groothoekobjectief met superieure beeldkwaliteit waarmee je snel kunt scherpstellen.
Een eersteklas 24 mm objectief met een snel maximaal diafragma van f/2.8 - ideaal voor landschappen, reisreportages en documentaires. Beeldstabilisatie helpt bij weinig licht en met USM AF stel je snel en geruisloos scherp.
Voordelen
24 mm groothoekobjectief (equivalent aan 38 mm op sensoren met APS-C-formaat).Snel maximaal diafragma van f/2.8.
Image Stabilizer tot wel vier stops.
Ultrasoon autofocusmechanisme.
Kortste scherpstelafstand slechts 0,2 m
Cirkelvormig diafragma voor zachte achtergrondvervaging.
De Super Spectra-coatings onderdrukken overstraling.
Dit eersteklas 24 mm groothoekobjectief met een beeldhoek van 84° op volbeeld-DSLR's is perfect voor landschapsfotografie. De Canon EF 24mm f/2.8 IS USM geeft een beeldhoek die overeenkomt met een 38 mm objectief op een volbeeldcamera op EOS-camera's met sensoren met APS-C-formaat, waardoor het objectief een goed alternatief is voor het standaardobjectief.
Opnamen maken bij weinig licht
Een maximaal diafragma van f/2.8 maakt het mogelijk om bij weinig omgevingslicht zonder flitser uit de hand te fotograferen. Met beeldstabilisatie kun je fotograferen op sluitertijden die tot wel vier stops lager liggen dan normaal, zonder dat bewegingsonscherpte ontstaat.Snelle, stille autofocus
Met de ultrasoon autofocus motor (USM) kun je snel en vrijwel geluidloos scherpstellen. Continu handmatig scherpstellen waardoor je het beeld nauwkeurig kunt aanpassen zonder de focusmodi te wijzigen.Korte scherpstelafstand
Kom dicht bij je onderwerp met een scherpstelafstand van 20 cm en geniet van het overweldigende groothoekperspectief.Ruimtebesparend ontwerp
De Canon EF 28mm f/2.8 IS USM weegt slechts 260 gram en dankzij de afmetingen van 68,4 x 51,5 mm neem je dit objectief overal mee naartoe. Ideaal voor (reis)reportages.Ontworpen voor superieure beeldkwaliteit.
Met het cirkelvormig diafragma met zeven lamellen kan prachtig bokeh worden gecreëerd, terwijl de Super Spectra-coatings overstraling onderdrukken. Het klassieke, eersteklas ontwerp van de Canon EF 24mm f/2.8 IS USM reduceert vervorming en aberraties, die een negatief effect kunnen hebben op de beeldkwaliteit.Doelgroep
Een draagbaar eersteklas groothoekobjectief - ideaal voor landschapsfotografie en (reis)reportages.Specificaties
Optische kenmerken
- Beeldhoek (horizontaal, verticaal, diagonaal) 74°, 53°, 84°
- Objectiefconstructie (elementen/groepen) 11/9
- Aantal diafragmalamellen 7
- Minimaal diafragma 22
- Kortste scherpstelafstand (m) 0.20
- Maximale vergroting (x) 0.23
- Afstandsinformatie geleverd
- Image Stabilizer 4-stops
- AF actuator Ring USM¹
Fysieke kenmerken
- Filterdiameter (mm) 58
- Max. diameter x lengte (mm) 68,4 x 55,7
- Gewicht (g) 280
Accessoires
- Lensdop E-58U / E-58II
- Zonnekap EW-65B
- Lenskoker/-tas LP1014
- Vergroting met tussenring EF12 II 0,62-0,43
- Vergroting met tussenring EF25 II 1,13-0,95
- Extender-compatibliteit Niet compatibel, fysieke beperking
Merk | Canon |
---|---|
Lensmount | Canon Reflex (EOS) |
Schroefdraad aanwezig | Ja |
Filtermaat (mm) | 58 |
Opties | Beeldstabilisatie |
Diameter/doorsnede | 68 mm |
Lengte | 56 mm |
Gewicht | 280 gram |
Type lens | Groothoek |
Zoom/Prime | Prime |
Minimale brandpuntsafstand (mm) | 24 |
Maximale brandpuntsafstand (mm) | 24 |
Lenselementen | 11 |
Lensgroepen | 9 |
Diafragmabladen | 7 |
Maximaal diafragma uitgezoomd (f/) | 2.8 |
Minimaal diafragma (f/) | 22 |
Diafragmaring aanwezig | Nee |
Vergrotingsfactor (x) | 0.23 |
Scherpstel opties | Automatisch, Full time manual, Handmatig |
Minimale scherpstelafstand (cm) | 20 |
Geschikt voor type sensor | Full Frame & APS-C |
Zonnekap type | EW-65B |
Stel een vraag over Canon EF 24mm f/2.8 IS USM of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
Met SprayPay – Gespreid betalen kan je jouw bestelling in 12, 18, 24 of 36 maandelijkse termijnen betalen. Wil jij eerder of extra aflossen? Dit kan altijd boetevrij. Eigenlijk bepaal jij dus de looptijd. Gespreid betalen is mogelijk vanaf €250,- tot €5000,-.
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.