U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Swarovski CL Pocket 8x25 Mountain Edition
Swarovski 8 x 25 CL Mountain Edition
De 8 x 25 CL Mountain Edition is een speciale uitvoering van de succesvolle Swarovski 8 x 25 CL, een hoogwaardige kijker die in je binnenzak past. De 8x 25 CL Mountain Edition is opvouwbaar waardoor hij zo compact is dat je hem altijd mee kunt nemen, ook als je een keertje geen zin hebt om zware spullen mee te nemen. Ondanks het kleine formaat ligt de kijker uitstekend in de hand.
De Swarovski 8x25 CL Mountain Edition beschikt over een extreem degelijke, aluminium behuizing met rubberbekleding die tegen een flinke stoot kan en ook geen enkel probleem heeft met stof, zand en water. De kijker is met stikstof gevuld waardoor er nooit condens in de kijker kan ontstaan. Deze kijker is ook optisch een echte Swarovski; door gebruik van een hoogwaardige optisch ontwerp met alleen de allerbeste glassoorten is de beeldkwaliteit overtuigend. Een geweldige contrastweergave, een neutrale kleurweergave en een hoge beeldscherpte tot aan de randen zorgt er voor dat je van deze kleine kijker gaat houden. Het nieuwe design combineert prachtig met het Mountain thema met een zwart en anthraciet kleurenschema.
Specificaties
Swarovski 8 x 25 CL Mountain Edition
- Vergroting: 8x
- Lensdiameter: 25 mm
- Uittredepupil: 3,1 mm
- Beeldveld op 1000m: 119 m
- Kijkhoek: 6,8°
- Kortste instelafstand: 2,5 m
- Dioptrie-aanpassing: +/- 5
- Schemergetal: 14,2
- Afmetingen: 110 x 98 x 46 mm (L x B x H)
- Gewicht: 345 gr
- Werktemperatuur: -25 °C - +55 °C
- Waterdichte eigenschappen: 4 m diep
- Garantie: 10 jaar
Merk | Swarovski |
---|---|
Soort | Binoculair |
Lengte | 98 mm |
Hoogte | 46 mm |
Breedte | 110 mm |
Gewicht | 345 gram |
Prismatype | Porro |
Kijkeropties | Gasgevuld, Geschikt voor brildragers, Waterbestendig |
Vergroting min (x) | 8 |
Vergroting max (x) | 8 |
Lensdiameter (mm) | 25 |
Uittredepupil (mm) | 3.1 |
Schemergetal | 14.1 |
Eyerelief (mm) | 17 |
Kortste Scherpstelafstand (meter) | 2.5 |
Gezichtsveld op 1000 meter | 119 |
Verrekijker gebruik | Vakantie en recreatie, Licht en compact |
Garantie | 10 |
Stel een vraag over Swarovski CL Pocket 8x25 Mountain Edition of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
Met SprayPay – Gespreid betalen kan je jouw bestelling in 12, 18, 24 of 36 maandelijkse termijnen betalen. Wil jij eerder of extra aflossen? Dit kan altijd boetevrij. Eigenlijk bepaal jij dus de looptijd. Gespreid betalen is mogelijk vanaf €250,- tot €5000,-.
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.