U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Caruba Omkeerring Macro 55mm-72mm
Caruba Omkeerring Macro 55mm-72mm
De Caruba Reverse Adapter Ring 55-72mm is ontworpen om u de mogelijkheid te geven een tweede lens omgekeerd op de originele lens te bevestigen. Deze techniek wordt gebruikt in de macro-fotografie voor het verkrijgen van hoogkwalitatieve macrobeelden met een hoge resolutie en scherpte. Macrofotografie kan worden bereikt door een lens omgekeerd op de standaard gemonteerde lens te monteren. U schroeft deze macro coupler adapter ring gewoon in de filterschroefdraad van beide objectieven.
De vergrotingsfactor wordt berekend door de brandpuntsafstand van de normaal gemonteerde lens door de brandpuntsafstand van de omgekeerde lens te delen (bijvoorbeeld wanneer een 18mm lens omgekeerd is gemonteerd op een 300mm lens dan is de reproductie ratio 16:1). Het gebruik van automatische focus is niet aan te raden als de eerste lens niet van het interne-focus type is, omdat het extra gewicht van de reverse-gemonteerde lens schade aan het autofocus mechanisme kan toebrengen. De werkafstand is aanzienlijk minder dan normaal.
Merk | Caruba |
---|---|
Filtermaat (mm) | 55 |
Filtermaat naar (mm) | 72 |
Stel een vraag over Caruba Omkeerring Macro 55mm-72mm of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
Met SprayPay – Gespreid betalen kan je jouw bestelling in 12, 18, 24 of 36 maandelijkse termijnen betalen. Wil jij eerder of extra aflossen? Dit kan altijd boetevrij. Eigenlijk bepaal jij dus de looptijd. Gespreid betalen is mogelijk vanaf €250,- tot €5000,-.
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.