U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Omschrijving Boya BY-PVM50 Stereo Condensator Microfoon
Boya Stereo Condensator Microfoon BY-PVM50
De BY-PVM50 van Boya is een stereo X/Y condensator microfoon, speciaal gemaakt voor uw DSLR camera, camcorder en audiorecorder. Het professionele condensator circuit zorgt voor een uitstekende geluidskwaliteit. De microfoon is handzaam, licht van gewicht en makkelijk in gebruik. De microfoon is voorzien van een verwijderbare kabel met 3.5mm stereo mini plug. De microfoon beschikt tevens over een geïntegreerde cold-shoe mount, waarmee hij eenvoudig op uw camera kan worden aangesloten. Ook wordt er een windkap van foam meegeleverd, voor een betere geluidskwaliteit bij wind. U kunt de microfoon makkelijk bedienen met een AAN/UIT schakelaar en de LR44 batterij sparen wanneer het product niet gebruikt wordt.
Specificaties Boya BY-PVM50
- Richtingsgevoeligheid: X/Y Stereo
- Frequentiebereik: 60Hz - 18kHz±3dB
- Gevoeligheid: -30dB +/- 1dB / 0dB=1V/Pa, 1kHz
- Impedantie: 2000 ohms
- Maximale geluidsniveau: 120dB, 1KHz
- Signaal ruisverhouding: 78dB
- Dynamisch bereik: 95dB, 1 KHz
- Batterij: 1.5V LR44
- Batterijstroom: 6.5 mA
- Schakelaar: ON/OFF
- Gewichy: 80g
- Afmetingen : 153 x 50 x 56 mm
- Geluidsuitvoer kabel: 3.5mm stereo locked mini-plug
Levering
- Shock mount
- windkap
- dead cat windkap
- LR44 batterij
- Opbergtasje
Merk | Boya |
---|---|
Microfoon opname | Mono |
Type microfoon | Condensator |
Opnamepatroon | Cardioid |
Aansluitingen | 3.5mm Microfoon |
Stroomvoorziening | Batterij |
Stel een vraag over Boya BY-PVM50 Stereo Condensator Microfoon of lees vragen van andere klanten. Persoonlijke vragen over bijvoorbeeld bestellingen kun je stellen bij de klantenservice

In3 keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.

SprayPay – Gespreid betalen
Met SprayPay – Gespreid betalen kan je jouw bestelling in 12, 18, 24 of 36 maandelijkse termijnen betalen. Wil jij eerder of extra aflossen? Dit kan altijd boetevrij. Eigenlijk bepaal jij dus de looptijd. Gespreid betalen is mogelijk vanaf €250,- tot €5000,-.
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.